Про нас

Усі виробники мають свою історію, і ми - не виключення. Хоча не ми, а я. Часто зі слів клієнтів я розумію, що у ваших очах «Живи просто» - це не просто бренд, а компанія... Насправді (поки!) все значно простіше: привіт, мене звуть Таня - і саме я приймаю ваші замовлення, виконую їх і хутко везу на пошту. Зараз у мене є помічниця і вже не одна.

Мені 36, я - мама двох дівчаток, а ще - бухгалтер із 12-річним стажем, і завжди вважала, що саме ця професія - моє призначення. Останні роки працювала головним бухгалтером. Але у якийсь момент щось пішло не так... я мало бачила своїх дівчат і навіть при максимальній зайнятості ми багато у чому собі відмовляли. Тоді ми спробували почати свою справу: спершу це був куточок подарункових товарів у торгівельному центрі, а потім хтось один-другий запитав про фартушки... І тут все почалося!

За ці два роки ми змінили не одну майстерню, випробовували різні методи нанесення, тестували термоплівку і працювати. Дуже багато працювали! Мої діти, бачучи з яким запалом я беруся до роботи, теж допомагали. Допомагають і зараз... вони мотивують мене найбільше.

Звісно, як у будь-якій справі, у нас бувають труднощі, але вони абсолютно тьмяніють на фоні ваших відгуків, слів вдячності, фото... від цього у мене виростають крила!

Цей магазин - моє життя, і я, мабуть, вперше у житті так сильно люблю те, що роблю. А любов'ю потрібно ділитися... Завжди!